O wydawnictwie

Wydawnictwo Szaron powstało w 2011 roku jako jedna z działalności księgarni i hurtowni Szaron. Naszym celem jest wskazywanie poprzez książki na treści, które wzmocnią duchową sferę czytelnika. Pobudzą do zastanowienia się i wpłyną na trwałe, dobre zmiany w życiu. Wszystkie wydawane treści są oparte o wartości chrześcijańskie.

Wydajemy zarówno książki tłumaczone z języka angielskiego jak i pozycje polskich autorów. Jest dla nas ogromną radością i satysfakcją pracować z treściami chrześcijańskimi.

Oto nasza ekipa:

Wojciech Glajcar – zajmuje się obsługą sklepu internetowego. Kiedy zamówienia od naszych klientów pojawiają się w systemie Wojtek przechwytuje je, realizuje i wysyła. Jego głos możecie usłyszeć w słuchawce naszego telefonu, gdy będziecie chcieli załatwić swoje sprawy.

Marcin Tomczyk – również przyjmuje zamówienia od klientów i je realizuje. Odpowiada za sklep internetowy jack.pl Niestraszne mu są potężne zamówienia hurtowe, które w mig przygotowuje.

Sandra Holona – koordynuje prace wydawniczą. Odpowiada za kontakt z autorami, tłumaczami, redaktorami, korektorami oraz drukarniami. Poza wspaniałą pracą w relacjach z ludźmi, dokonuje prac nad książką, jakimi są: tworzenie okładek, przygotowanie tekstu do druku.

Dorota Majer – pełna energii i pasji odpowiada za opiekę nad księgarnią w Ustroniu. To właśnie ona spotyka się z klientami i dba o ich jak najlepszą obsługę. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy, pilnuje, żeby każda książka zajęła odpowiednie miejsce na półce.

Agnieszka Gowin – to, co czytasz pisze właśnie Agnieszka. Zajmuje się marketingiem i promocją w wydawnictwie i księgarni. Rozgłasza wszem wobec, że mamy wspaniałe książki.

Grzegorz Przeliorz – większa część jego myśli kręci się wokół tego, co dzieje się wydawnictwie i księgarni. Najprościej można to ująć tak: robi wszystko, żeby powyższe osoby miały co robić, oraz żeby tej pracy miały jak najwięcej.

Ponadto współpracujemy z kilkudziesięcioma osobami lub firmami, których nie sposób wszystkich wymienić. Są to redaktorzy, tłumacze, graficy, korektorzy oraz drukarnie. Za wszystkich jesteśmy ogromnie wdzięczni Bogu. Za ich otwartość, chęć współpracy i pracę, jaką wykonują. Są częścią naszego zespołu. Jeśli chciałbyś dołączyć do tej grupy, zapraszamy do kontaktu wydawnictwo@szaron.pl.